3 Günlük Su Diyeti Listesi (Yeni Liste)
Sağlıklı Yaşam

3 Günlük Su Diyeti Listesi (Yeni Liste)

Son dönemlerin en popüler içerikleri arasında su diyeti programı yer almaktadır. Özellikle de ülkemizde sıklıkla yapılan ve memnun kalınan bir diyet yöntemidir. Peki 3 günlük su diyeti listesi nedir? İşte bu konumuzda sizlerle birlikte hepimizin merak ettiği bu soruları cevaplamaya çalışacağız.

Lafı daha fazla uzatmadan merak edilen konu başlıklarımıza geçiş yapabiliriz. Bu sayede kafanızda yer edinen soru işaretlerini de atmış olabiliriz.

Su Diyeti Nedir?

Su diyeti, sadece su tüketimi yaparak kilo verme amacı ile uygulanan bir diyettir. Hızlı kilo vermek için uygulanan bu diyet, mental sağlıklı için de uygulanmaktadır. Vücut toksinlerinden arınarak hücreleri yenileme imkanı sunmaktadır. Su diyeti, günlük besin ihtiyaçlarının sadece su ile sıvı içecek karşılayarak yapılan bir diyettir. Bu diyet ile katı besin alınmadığı için toksin alımı en az seviyeye inmektedir. Aynı zamanda bol su tüketimi ile toksinlerin vücut üzerinden atılması da sağlanarak detoks etkisi oluşmaktadır.

3 Günlük Su Diyeti Listesi

Gelelim birçok kişinin merak ettiği su diyeti listesi konusuna. Bu içeriğimizde 3 günlük su diyetinin listesini paylaşmak ve sizleri bu konuda bilgilendirmek istiyorum. Gelin hep birlikte listemize bir göz atalım.

  • Sabah: 4 bardak su (Alkali su ya da limonlu su)
  • Ara Öğün: 2 bardak su
  • Öğlen: 4 bardak su (Alkali su ya da limonlu su)
  • Ara Öğün: 2 bardak su
  • Akşam: 3 Bardak su (Alkali su ya da limonlu su)
  • Ara öğün: 2 bardak su
  • Gece: 1 Bardak su (Alkali su ya da limonlu su)

Burada yer alan listeye baktığımızda, 3 günlük su diyeti listesine ulaşabilmekteyiz. Eğer sizlerin de bu şekilde bir uygulama düşüncesi varsa, buradaki listeye göre ayarlama yapabilirsiniz.

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte 3 günlük su diyeti listesi konusuna göz atmaktayız. Genel olarak burada yer alan listemiz, en çok sevilen ve uygulanan bir diyet listesidir. Bu sebepten dolayı sizlerle birlikte paylaşmak ve sizleri bu konuda bilgilendirmek istedim. Umarım faydalı bir blog içeriği olmuştur. Aynı zamanda sizler için hazırlamış olduğumuz İdrarda Eritrosit Yüksekliği Yorumları konusuna da göz atmayı unutmayın.

5/5 - (3 Oy)

Enes Sivri

olmasa da olurmuş atmasana ziyaaa

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu