En İyi Ağrı Kesici Krem (Eczane)
İlaçAğrı

En İyi Ağrı Kesici Krem (Eczane)

Sizlerde ağrı kremi aramada zorluk mu çekiyorsunuz? Hiç endişe etmeyin çünkü Sağlıklı Yaşantı olarak ilaç tavsiyelerinde bulunmaya devam etmekteyiz. Son dönemlerde ağrı kesici olarak birçok farklı ilaç türü ortaya çıkmaktadır. Bu noktada da tabi ki en iyi ağrı kesici krem eczane gibi araştırmalar yapmaktadır. Gelin hızlıca konu ile ilgili başlıklarımıza geçiş yapalım.

En İyi Ağrı Kesici Krem

Günümüzde birçok farklı ilaç türü bulunmaktadır. Bazı ilaçlar reçete ile verilirken, bazıları da reçetesiz olarak eczanelerden alınabilmektedir. Bu noktada sizler için ağrı kesici krem isimlerini paylaşmak ve sizleri bu konuda bilgilendirmek istiyorum. Gelin hızlıca sizler için bulduğum ilaçlara bir göz atalım.

Voltaren

Voltaren
Voltaren

Voltaren, ağrı kesici krem olarak bilinen ve sevilen ilaçlardan birisidir. Etken madde olarak diklofenak dietilamonyum taşımaktadır. Eczanelerde sıklıkla görülen ve satın alınan bir ilaç türüdür. Reçetesiz olarak istediğiniz eczaneden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Sırt, boyun, bacak ağrıları, ödem gibi durumlarda kullanılmaktadır.

Bengay Krem

Bengay Krem
Bengay Krem

Bengay, kas gevşetici ve ağrı kesici krem olarak kullanılan bir ilaç türüdür. Etken madde olarak mentol ve metil salisilat taşımaktadır. Cilt üzerine uygulandığı zaman kan akışını hızlandırarak damar genişlemelerine yardımcı olmaktadır. Bu sayede de ağrı şikayetlerinin giderilmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Muscoflex Duo Jel

Muscoflex Duo Jel
Muscoflex Duo Jel

Günümüzde adı çok bilinmeyen fakat işlev olarak bir hayli kullanışlı krem türü Muscoflex Duo Jel olmaktadır. Etken madde olarak tiyokolşikosid olan bir ağrı kesici şeklinde üretilmektedir. Hem kas gevşetici hem de iltihap giderici olarak kullanılmaktadır. Muscoflex Duo Jel, aynı zamanda doku zedelenmesi, kas kireçlenmesi, omurgada ağrı gibi problemlerin çözümlerinde de ön plana çıkmaktadır.

Dolgit Krem

Dolgit Krem
Dolgit Krem

Hem ağrı kesici hem de iltihapları gidermek isteyenler için Dolgit Krem tercih ettiğimiz bir krem türüdür. Bu noktada etken madde olarak ibuprofen kullanılmaktadır. Ağrı kesici etken maddeye de sahip olan Dolgit Krem, yaralanmalarda, bel ağrılarında, ağrılı eklem rahatsızlıklarında vb durumlarda kullanılmaktadır.

Fastjel Krem

Fastjel Krem
Fastjel Krem

Bir diğer krem ismimiz de Fastjel olmaktadır. Etken madde olarak ketoprofen olan bu kremimiz, iltihap önleyici bir özelliğe sahiptir. Kas ağrılarında, incinme ve burkulmalarda, eklem iltihaplarında vb birçok hastalık durumunda işe yaramaktadır.

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ağrı kesici krem eczane konusuna göz atmaktayız. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur. Bu tür birçok güncel içeriğimizi sizlerle birlikte paylaşmaya devam etmekteyiz. Sizlerin de bu ilaçlar konusunda merak ve görüşleriniz varsa, mutlaka yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

post

Enes Sivri

olmasa da olurmuş atmasana ziyaaa

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu